-->
Layout
Facebook
Kolejne podium dla Jedwabiu
01.05.09

Nie słabnie sukces sprzedaży Jedwabiu, w kolejnym miesiącu (marzec, kwiecień, maj) Jedwab z serii Provit uplasował się ponownie na podium wśród najlepiej sprzedających się kosmetyków w kategorii polskie kosmetyki do włosów (na 3 miejscu). Kolejny miesiąc sukcesów sprzedaży jest potwierdzeniem wysokiej jakości wyrobu w stosunku do atrakcyjnej ceny. Warto przy tym zauważyć iż ciągle rośnie sprzedaż Nabłyszczacza oraz pozostałych wyrobów z serii Provit.

Od maja oprócz Drogerii  Natura wszystkie kosmetyki są dostępne także w Drogeriach a’propos oraz Aster. W czerwcu pojawią się w sieci Delikatesów Centrum (ponad 350 sklepów w całej Polsce), niedługo także staną się dostępne dla klientów hipermarketów TESCO.

Informujemy także, iż od maja najbardziej popularne wyroby Loton® 2 i Loton® 4 są do kupienia w sieci POLOmarket.

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Produkty
Znaleźliśmy sposób, by wyjątkowe właściwości naturalnego jedwabiu i kaszmiru były zawsze w Państwa zasięgu. Jest to owoc ponad 50 lat doświadczeń.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image
$j(window).on('load',function(){ $j("#myModal").modal('show'); }); -->