-->
Layout
Facebook
Firma LOTON na INTERCHARM 2012
03.11.12

Przedstawiciele Firmy LOTON byli w Moskwie na targach INTERCHARM 2012. Ta ogromna impreza wystawowa zgromadziła ponad 700 firm rosyjskich i ponad 250 zagranicznych. Z zagranicy największy był kompleks narodowy Chińczyków zaś najbardziej oblegani byli Koreańczycy. Rzucały się w oczy stoiska włoskie, niemieckie i hiszpańskie. Bogactwo i różnorodność oferty sprawia, że na zakupy, a choćby tylko po rozeznanie przyjeżdżają tutaj hurtownicy z całej Rosji – od Petersburga aż po Nowosybirsk. Wiedząc o tym umówiliśmy się właśnie tutaj na targach a potem w ambasadzie RP z wieloma potencjalnymi dystrybutorami zarówno z Rosji jak i krajów ościennych.

Audrey Hepburn w roli Nataszy w Wojnie i Pokoju z 1956 roku jest przez wielu uważana za stereotyp pięknej Rosjanki. Dziewczyn dorównujących lub przewyższających urodą tę piękność kina jest w Rosji wiele. Wszystkie one lubią podkreślać swoją urodę kosmetykami. To przyciąga wzrok estetów ale też interesuje przedsiębiorców z branży kosmetycznej. Firma Kosmetyczna LOTON intensyfikuje zabiegi by zainteresować Rosjanki produktami do stylizacji i pielęgnacji włosów z Polski. Musimy sprostać trudnym wyzwaniom ale mamy przekonanie, że dostaniemy „lajka” od Rosjanek.

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Produkty
Znaleźliśmy sposób, by wyjątkowe właściwości naturalnego jedwabiu i kaszmiru były zawsze w Państwa zasięgu. Jest to owoc ponad 50 lat doświadczeń.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image
$j(window).on('load',function(){ $j("#myModal").modal('show'); }); -->