-->
Layout
Facebook
Loton na Węgrzech
24.11.14

W dniach 8-9 listopada Firma Kosmetyczna LOTON prezentowała swoje kosmetyki na największych na Węgrzech targach kosmetycznych Beauty Forum w Budapeszcie.

Ambasada RP, która była gospodarzem stoiska spisała się na medal – dziękujemy. Polskie firmy prezentujące swoje produkty mogły korzystać ze wsparcia językowego pracowników tutejszej placówki.

Wyczerpująca informacja dotycząca wydarzenia na stronie Ambasady. Zapraszamy by obejrzeć kilka zdjęć.
https://budapest.trade.gov.pl/pl/kalendarium/detail/article,6136,targi_kosmetykow_spa_i_wellness_Beauty_Forum_8-9_listopad_2014.html

LOTON zaprezentował oprócz swoich sztandarowych naturalnych płynów LOTON 2 i LOTON 4 kilka najnowszych projektów z serii Loton Professional, o których informowaliśmy już w aktualnościach i których opisy można znaleźć w zakładce „Produkty”.

W chwili obecnej trwają negocjacje z potencjalnymi dystrybutorami na rynku węgierskim. Mamy nadzieję na szybką finalizacje tych rozmów. Pozwoli to na zakup kosmetyków Loton także w jednej z najpiękniejszych stolic europejskich jak i oczywiście w całej Republice Węgierskiej.

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Produkty
Znaleźliśmy sposób, by wyjątkowe właściwości naturalnego jedwabiu i kaszmiru były zawsze w Państwa zasięgu. Jest to owoc ponad 50 lat doświadczeń.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image