-->
Layout
Facebook
Jareks Kościerzyna nowym dystrybutorem produktów LOTON
09.07.09

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 6 lipca zostały zakończone negocjacje pomiędzy firmą LOTON a firmą JAREKS. Osiągnięte porozumienie jest doskonała wiadomością dla klientów firmy Jareks, którzy będą mogli zaopatrzyć się w hurtowni w większość produktów firmy LOTON.

Profesjonalizm firmy Jareks Kościerzyna jest gwarancją szybkiej i sprawnej obsługi. Szerokie grono przedstawicieli handlowych będzie dysponowało aktualną wiedzą o produktach firmy w tym szczególnie o nowościach. Już dziś możemy zapowiedzieć bardzo atrakcyjne akcje promocyjne przeznaczone dla miejscowych odbiorców. Informacje dotyczące akcji będą umieszczane w gazetkach promocyjnych firmy Jareks oraz przez przedstawicieli handlowych.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług nowego dystrybutora.

Więcej informacji o firmie Jareks Kościerzyna na stronie www.jareks.pl

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Produkty
Znaleźliśmy sposób, by wyjątkowe właściwości naturalnego jedwabiu i kaszmiru były zawsze w Państwa zasięgu. Jest to owoc ponad 50 lat doświadczeń.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image
$j(window).on('load',function(){ $j("#myModal").modal('show'); }); -->