Layout
Facebook
140 lecie SPOŁEM w Warszawie
10.06.09

Firma Kosmetyczna LOTON gratuluje swoim partnerom biznesowym – spółdzielniom wywodzącym się spod szyldu SPOŁEM 140 letniej obecności na rynku. Spotkaliśmy się z tej okazji na pikniku na Polach Mokotowskich w Warszawie.

Nasze produkty czyli lakier do włosów LOTON 4 i płyn do układania włosów LOTON 2 wpisują się w ekologiczne preferencje SPOŁEM - jako jedyne w tej grupie kosmetyków oparte są na  naturalnych surowcach - hydrolizatach białkowych. To daje satysfakcję z podstawowej funkcji produktu ale też coś dodatkowego - poczucie bezpieczeństwa. To ważne szczególnie dla osób wrażliwych na alergizujące wpływy wysokoprzetworzonej chemii.

Te argumenty przedstawialiśmy w Warszawie naszym sympatykom. Uczestniczyliśmy w święcie SPOŁEM, bo jesteśmy partnerami „od zawsze".

Jesteśmy Firmą uczącą się. Nasze widzenie rynku się zmienia.

Teraz wprowadzamy serię kosmetyków do włosów PROVIT adresowaną do ludzi młodych.

Rynek już akceptuje naszą strategię -  JEDWAB w płynie, BIOLAKIER, KERATYNA w płynie, KASZMIR w płynie, ROSA i na koniec NABŁYSZCZACZ do włosów sprzedają się szybciej niż można było zakładać. Nasz pobyt w Warszawie  na święcie 140 lecia SPOŁEM ilustrujemy serią zdjęć.

 

LOTON PROVIT w Warszawie Komisarz UE Danuta Hubner i LOTON PROVIT Prezydent W-wy Hanna Gronkiewicz Walc i Komisarz UE Danuta Hubner i LOTON PROVIT Natalia Kukulska na 140 leciu SPOŁEM w Warszawie Fajerwerki przyozdabiają baner LOTONU

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image