Layout
Facebook
Serum Jedwabne
20.07.10

Kosmetyki z jedwabiem od pewnego czasu są bestsellerami.

Do tej pory wśród produktów Lotonu można było nabyć PROVIT JEDWAB w płynie obecny już sporo czasu na rynku i dobrze oceniany oraz PROVIT Maskę regenerująca z jedwabiem do włosów.

Teraz przedstawiamy nowy produkt - skondensowane proteiny jedwabiu w PROVIT SERUM JEDWABNYM do włosów. Kosmetyk stanowi kombinację naturalnych protein jedwabiu, witaminy B5 oraz polimerów krzemowych. Unikalny dobór składników sprawia, że serum scala rozdwojone końcówki włosów, wygładza je i nadaje niesamowity połysk. Działa odżywczo na włosy tuż u ich nasady. W efekcie włosy są lśniące, sprężyste i delikatne w dotyku. Dodatkowym jego atutem jest to, że włosy łatwo się rozczesują i lśnią pełnym blaskiem. Do porcjowania jedwabiu zaproponowaliśmy wysokiej jakości aplikator kropelkowy. Jesteśmy ciekawi z jakim przyjęciem spotka się to rozwiązanie. Prosimy o opinie poczta elektroniczną na biuro@loton.pl 

Aktywny jedwab:

  • dostarcza cenne aminokwasy: serynę, glicynę i kwas asparaginowy
  • utrzymuje wysoki poziom wilgotności w skórze
  • tworzy na powierzchni naskórka trwały film ochronny
  • reguluje także gospodarkę tłuszczową skóry
  • nadaje skórze wyraźną gładkość i jedwabisty dotyk
  • chroni przed czynnikami środowiskowymi

Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przede wszystkim przed utratą wilgoci, skutkami wysokich temperatur i zabiegów chemicznych oraz wpływem zanieczyszczonego środowiska. Poprawa kondycji włosów, przywracanie im naturalnego blasku oraz niesamowitej miękkości wynika nie tylko z magii jedwabiu ale z jego właściwości!!!

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image