Layout
Facebook
Bio-lakier - jest naturalny!
23.02.10

Jest na rynku wiele lakierów do włosów a tylko my mówimy głośno - NASZ LAKIER JEST SZCZEGÓLNY, BO NATURALNY. To BIOLAKIER.

Składnikiem lakieru, który odpowiada za utrwalanie fryzury jest zawsze polimer. Gwałtowny rozwój chemii sprawił, że do lakierów do włosów wprowadzono polimery syntetyczne. W naszym BIO - LAKIERZE nie ulegliśmy temu trendowi. Firma Kosmetyczna LOTON® - wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie - funkcję usztywniania fryzury powierzyła przetworzonemu białku.

Co to daje?

Oprócz spełniania podstawowej funkcji - poprawia strukturę zniszczonych włosów (uzupełnia ubytki w keratynowych łodygach włosów). Ponadto tworzy na włosach i na naskórku głowy błonę, film - cienką naturalną warstwę ochronną. Chroni przez to włosy np. przed toksynami z powietrza. Ten film przeciwdziała też penetracji z głębi skóry na zewnątrz cząsteczek tłuszczu i wody - zapobiega więc wysuszaniu i przetłuszczaniu wlosów.

Można powiedzieć, że zawarty w BIO-LAKIERZE hydrolizat proteinowy utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry i spowalnia proces przetłuszczania włosów.
BIO-LAKIER umieściliśmy w serii PROVIT, która zaczęła się od JEDWABIU W PŁYNIE a kończy na ELIKSIRACH przeciw wypadaniu włosów i do układania włosów przetłuszczających się.

Czy BIO-LAKIER ma jakieś minusy? Tak

  • podawany jest ręcznym atomizerem. Niektórzy uznają to za utrudnienie ale jeśli produkt jest naturalny to podawać go w puszce z użyciem gazów niszczących środowisko nie wydaje się właściwe
  • jest relatywnie drogi w produkcji, co przekłada się na cenę i dlatego firmy poszukujące wysokiej efektywności wolą syntetyki.

Mamy przekonanie, że warto oferować produkt naturalny. Wiemy jaka to wartość, bo od prawie 40 lat sprzedajemy LOTON 4, który również jest naturalny i od tylu też lat klientki go chwalą. Wiele z nich argumentuje to względami zdrowotnymi - potrzebą ucieczki od alergii. Spada potrzeba dodatkowego odżywiania i nawilżania włosów - oszczędzamy pieniądze.

Gdzie można kupić BIO-LAKIER?

W większości drogerii od sieci NATURA począwszy. Poza tym w sieci TESCO i MAKRO a też drogą elektroniczną - korzystając z nasze witryny: http://www.loton.pl/zamowienia.

W świecie przepełnionym „sztucznością" liczymy na zainteresowanie fanów naturalności. MY WIEMY, ŻE WARTO!!!

Laboratorium Firmy Kosmetycznej LOTON®

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image