Layout
Facebook
ELIXIR ZIOŁOWY – zapobiega wypadaniu włosów.
01.01.70

KURACJA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

To wyjątkowy kosmetyk.

Został stworzony z myślą o bardzo specyficznych klientach, którzy oprócz problemu wypadających włosów mogą być narażeni na różnego rodzaju alergie.

Z myślą o tych konsumentach technolodzy firmy LOTON tak opracowali formułę eliksiru, by nie zawierała kompozycji zapachowej.

Dzięki temu możliwość wystąpienia odczynów alergicznych zmalała praktycznie do zera.

Im częściej i systematyczniej eliksir będzie używany (czy to na włosy mokre czy suche) zawarte w jego składzie ekstrakty z łopianu, soi , korzenia żeńszenia, potrzebne aminokwasy czy witaminy z grupy B, będą miały większe możliwości pożądanego oddziaływania na cebulki włosowe.

ELIXIR ZIOŁOWY - KURACJA PRZECIW WYPADANIU  WŁOSÓW serii PROVIT.

  • To skuteczny  produkt na  problemy ze słabymi i wypadającymi włosami.
  • Kuracja zawiera m.in.:
    • TRICHOGEN® - kompleks substancji aktywnych bogatych w  aminokwasy i witaminy,
    • EKSTRAKTY Z ŁOPIANU I ŻEŃ-SZENIA, które podtrzymują metabolizm cebulek włosowych stymulując wzrost włosów, w rezultacie zmniejszając ich skłonność do wypadania,
    • EKSTRAKT Z CHMIELU poprawiający równowagę lipidową skóry głowy.

Rada naszego eksperta:

Elixir ziołowy będzie miał lepsze działanie gdy po aplikacji na nasady włosów lekko wmasujemy go w skórę głowy, tak aby rozgrzać i otworzyć mieszki włosowe. Zwiększa to możliwości penetracyjne składników aktywnych produktu.
Zawarta w eliksirze spora dawka chmielu ( który zmniejsza wydzielanie sebum)  istotnie wpływa na zmniejszenie przetłuszczania włosów. To dodatkowy bonus dla konsumenta. ELIXIR można używać rano (na mokre włosy) jak i drugi raz wieczorem dla zwiększenia efektu, bez obawy o utratę świeżości włosów w czasie dnia.

Zapraszamy na prezentacje tego i innych kosmetyków Firmy Kosmetycznej LOTON na targach fryzjerskich MTP LOOK 2015 w Poznaniu w dniach 18-19 kwietnia - stoisko 27, paw 7A

 


« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image