Layout
Facebook
Firma LOTON® się zmienia
09.06.11

Marka LOTON® żyje prawie 40 lat – to niewiarygodne (?)! Niewiele jest na rynku polskich znaków towarowych o tak długim stażu. Ta marka zawarta jest w nazwie naszej Firmy i w nazwie naszych najbardziej popularnych produktów LOTON® 2 – płyn do układania włosów i LOTON® 4 – lakier do włosów. To jedyne na rynku kosmetyki do stylizacji włosów bez syntetycznych polimerów!

Taka marka to wartość wręcz bezcenna dla nas pracowników firmy jak też dla naszych klientów). Warto ją chronić. Nawiasem mówiąc znak towarowy LOTON® jest zastrzeżony w Urzędzie Patentowym RP od samego początku i to zastrzeżenie jest przedłużane. To lojalne klientki (także piszące i telefonujące do nas ) nadają nam taką siłę – je cenimy najbardziej. To one tworzą nam najskuteczniejszą reklamę nazywaną szeptanym marketingiem.

Tak było dotąd.

Firma LOTON® się zmienia

Teraz dyskontujemy swoje doświadczenia tworząc preparaty do stylizacji i pielęgnacji włosów dla ludzi młodych. To wskutek upodobań tego segmentu zaprojektowano serię PROVIT a w niej takie pozycje jak m.in.:

 • PROVIT Jedwab w płynie – odżywka do włosów z proteinami jedwabiu,
 • PROVIT Kaszmir w płynie – odżywka do włosów z proteinami kaszmiru,
 • PROVIT Rosa we włosach – nawilżacz do włosów,
 • PROVIT BIOLAKIER – lakier do włosów z naturalnymi proteinami jako czynnikiem usztywniającym (zamiast syntetycznych polimerów stosowanych powszechnie w tej funkcji),
 • PROVIT Nabłyszczacz do włosów – delikatnie finalizuje starania o wygląd włosów.

Te produkty trafiły w gust szerokiego spektrum odbiorców. Ocenić to łatwo widząc jaką dużą ilość tych produktów sprzedajemy. Lider tej serii – PROVIT Jedwab w płynie sprzedawany jest w niektórych regionach w ilościach porównywalnych do lidera serii LOTON®.

W ramach serii PROVIT uruchomiliśmy również dwa produkty o działaniu szczególnie prozdrowotnym:

 • Kuracja przeciw wypadaniu włosów – zawiera TRICHOGEN® – niezwykły konglomerat substancji oddziałujących na porost włosów i kondycję cebulek włosowych,
 • Kuracja do włosów przetłuszczających się – preparat oparty na naszych własnych wieloletnich doświadczeniach z LOTONEM 5.

Firma LOTON® się zmienia

Najnowsze nasze produkty to:

 • Gel spray LOTON® PROFESSIONAL – niezwykle silny preparat do utrwalania fryzury,
 • LOTON® 1 – lekka odżywka stylizująca – atrakcyjne połączenie funkcji terapeutycznej i upiększającej,
 • LOTON® 2 – płyn do układania włosów z ceramidami – bardzo dobrze oceniany od prawie 40 lat LOTON® 2 wzbogaciliśmy o dodatkową porcję protein ceramidowych oraz zmieniliśmy aplikator na łatwiejszy w użyciu, bo dźwigniowy (tzw. trigger).
 • LOTON® 3 – włos w płynie – odżywka niezwykle bogata w keratynę i witaminy - produkt obecny na rynku od kilku lat wyposażyliśmy teraz w trigger.

Firma LOTON® się zmienia

W obliczu zbliżającego się lata oferujemy szampony i maski odżywiające włosy saszetkach w trzech konfiguracjach: z jedwabiem, z ceramidami i z funkcją przeciwłupieżową. Dla tych co wybierają dłuższą kurację odżywczą umieściliśmy dwie maski - z jedwabiem i z ceramidami – w istotnie większym opakowaniu 125 ml

Firma LOTON® się zmienia

Kosmetyki sygnowane marką LOTON i PROVIT są dostępne w ogromnej większości sklepów i drogerii – od najmniejszych po największe jak sieci drogerii NATURA i ROSSMANN. Sprzedajemy też przez nasz sklep internetowy.

Firma LOTON® się zmienia

Z uwagą obserwujemy rynek, nieustannie szukając w nim inspiracji, ciągle podnosimy swoje umiejętności, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów,

Odkryjcie Państwo LOTON® na nowo

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image