Layout
Facebook
GEL SPRAY na MEDAL
07.10.11

Firma Kosmetyczna LOTON® się zmienia – wkracza na wciąż nowe obszary dbałości o włosy.

Dyskontując naszą wiedzę z czterdziestoletniego zasilania rynku lotonami – głównie 2 i 4 zaproponowaliśmy naszym klientkom w bieżącym roku najsilniejszy lakier do włosów. Jego nazwa handlowa to GEL – SPRAY ULTRA MOCNY z serii LOTON PROFESSIONAL. Tak silne lakiery do niedawna używały tylko fryzjerki w salonach. Teraz umiejętności Pań robiących fryzury samodzielnie - w domach rosną i przy odrobinie staranności można produkt profesjonalny stosować „na własną rękę” (a właściwie – na głowę…)

Dlaczego o tym teraz piszemy?

Ten produkt  został 2 października wyróżniony medalem na XIV Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA 2011 w Gdańsku

Najpierw nasze młode konsultantki ze szkół fryzjerskich wypowiadały się w samych superlatywach o cechach użytkowych tego produktu. Potem pozytywne opinie zaczęły spływać od klientów.

Naszą ambicją jest by w całym kraju można było go kupić. Obecnie jest dostępny w sieci ROSSMANN. Jeszcze w październiku ma wejść do innej dużej sieci drogeryjnej. Poza tym mają go w obrocie wszystkie hurtownie w kraju. Pytajcie Panie o GEL SPRAY z Firmy LOTON®  .

Tym, którzy rozważają jaką wartość może mieć nowy nasz produkt nieśmiało (?) przypominamy, że nasze doświadczenie w pielęgnacji włosów jest wieloletnie.

Najbardziej znane nasze marki to:

  • LOTON® 2 – Płyn do stylizacji włosów - naturalny
  • LOTON® 3 – włos w płynie – odżywka bazująca na keratynie
  • LOTON® 4 – lakier do włosów - naturalny

Od trzech lat przebojem wdarły się na rynek ludzi młodych kosmetyki markowane PROVIT . Jest ich w serii dużo ale liderami są:

  • PROVIT  Jedwab w płynie
  • PROVIT Kaszmir  w płynie

Szukajcie nas w dobrych drogeriach!

Firma LOTON® się zmienia
Z uwagą obserwujemy rynek, nieustannie szukając w nim inspiracji, ciągle podnosimy swoje umiejętności, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów,
Odkryjcie Państwo LOTON® na nowo

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image