Layout
Facebook
Lotony zdobywają tytuł Jakość Roku Jakość Roku 2013
25.03.14

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż: Firma Kosmetyczna LOTON otrzymała prestiżowy tytuł JAKOŚĆ ROKU 2013 w kategorii PRODUKT za kosmetyki serii LOTON w VIII edycji największego konkursu JAKOŚĆ ROKU.

Zdobyliśmy uznanie wśród członków niezależnej Kapituły Konkursowej, która doceniła wysokie standardy naszej działalności oraz produkt, który na rynku żyje już ponad 40lat!

Konkurs JAKOŚĆ ROKU to największy w Polsce konkurs promujący jakość.

Godło JAKOŚĆ ROKU to prestiż, nobilitacja i przede wszystkim wyróżnienie projakościowych dążeń firm działających w naszym kraju. Konkurs ma charakter otwarty i jest skierowany do wszystkich firm zainteresowanych potwierdzeniem jakości swoich produktów, usług oraz działań na rzecz ekologii i innowacyjności. Nagrody przyznaje niezależna Kapituła. W ocenie pod uwagę bierze się m. in. merytoryczne wskaźniki jakościowe, systemy ISO, wewnętrzne systemy kontroli jakości, certyfikaty i atesty, zaangażowanie pracowników w system kontroli jakości, rolę i miejsce polityki jakościowej w misji i celach rozwojowych przedsiębiorstwa. Dodatkowo kandydat musi przejść pozytywnie audyt w tym nie posiadać, żadnych zaległości w zakresie zobowiązań publiczno-prawnych.

Organizatorem konkursu jest Fundacja QUALITAS. Konkurs wspierają:

  • European Organization For Quality z siedzibą w Brukseli,
  • POLSKIE CENTRUM BADAŃ I CERTYFIKACJI SA, KLUB POLSKIE FORUM ISO 9000,
  • Polski Związek Windykacji, Internetowa Giełda Długów - dlugi.info,
  • Dziennik Gazeta Prawna (patronat medialny Gali Finałowej),
  • Biznes Raport, Business & Lifestyle (dodatek do tygodnika Polityka) oraz
  • PUBLIC PR Agencja Kreatywna.

Uroczysty finał VIII edycji konkursu - JAKOŚĆ ROKU 2013 wraz z prestiżową Galą Finałową, podczas której została nam wręczona nagroda za rok 2013, odbyły się 24 marca br. w hotelu Radisson w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem „LOTON - tradycja zobowiązuje", który ukazał się 7 marca 2014 w Dzienniku Gazeta Prawna w BIZNESRAPORT.

 

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image