Layout
Facebook
Klientki na Litwie doceniają Loton
27.07.17

Prawie dziesięć lat temu otrzymaliśmy zaproszenie do współpracy ze strony litewskiej sieci drogerii Eurokos. Bardzo szybko zawarliśmy porozumienie i pierwsze artykuły trafiły do sklepów. Watro zaznaczyć, że drogerie Eurokos działają na Litwie od 18 lat, posiadają 120 sklepów i są największa siecią drogerii na Litwie.

W ostatnich miesiącach prawdziwym hitem sprzedaży jest Loton Jedwab do włosów, sprzedawany przez drogerie w tysiącach sztuk.
W lipcu miała miejsce szczególna akcja, podczas której personel drogerii osobiście rekomendował do zakupu ten kosmetyk.
W ciągłej dostępności w drogeriach znajdują się na się produkty z serii Loton Spa&Beauty, Loton Art Design, Loton Professional oraz PROVIT.

P.S.

W związku z powyższym miła wiadomość dla naszych klientek – w sierpniu w naszym sklepie on-line Loton Jedwab do włosów do zamówienia za jedyne 3,99 pln brutto.« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image