Layout
Facebook
Kolejny Elixir zadebiutował na rynku
09.12.09

Miło nam poinformować o bardzo dużym zainteresowaniu naszym pierwszym parafarmaceutykiem Elixirem Ziołowym – KURACJĄ przeciw wypadaniu włosów. Wydać wyraźnie, że klienci oczekują naturalnych produktów o bardziej wyspecjalizowanych i ukierunkowanych właściwościach. Nie bez znaczenia jest także rozsądna cena takich preparatów. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom oficjalnie informujemy, że będą się pojawiać kolejne elixiry – zawsze skuteczne i w dobrej cenie.

W grudniu debiutuje PROVIT Elixir Proteinowy - KURACJA do włosów przetłuszczających się.

Opracowana przez laboratorium FK LOTON receptura ukierunkowana jest na zmniejszenie przetłuszczania się włosów. Preparat stanowi unikalne połączenie aktywności protein, chmielu i aloesu. Proteiny znacząco wzmacniają strukturę włosów, aloes zmiękcza i nawilża naskórek jak również chroni włosy przed szkodliwymi promieniowaniem słonecznym, chmiel natomiast wzmacnia cebulki włosów i likwiduje łojotok. Następuje widoczna poprawia kondycji skóry i włosów. Poprawia się ich połysk i elastyczność przez co wzrasta podatność na ich układanie. Zmniejsza się częstotliwość ich mycia.

Szanownych klientów serdecznie zapraszamy do zakupów, informujemy, że od 11 do 24 grudnia wyrób jest dostępny na promocyjnych warunkach we wszystkich Drogeriach Natura w Polsce.

PROVIT Elixir Proteinowy

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image