Layout
Facebook
Loton® dba o wizerunek
30.09.10

Nie jest łatwo trafić w gust kobiety… Trzeba doskonale znać oczekiwania i ciągle śledzić ich zmiany. Przedstawiciele Firmy Kosmetycznej LOTON® wykorzystują każdą okazję by spotykać się z klientami, rozmawiać o jakości naszych kosmetyków, o potrzebach dotąd niezaspokojonych.

Spotykamy się zarówno w dużych miastach na targach kosmetycznych i fryzjerskich w Poznaniu, Warszawie, Kielcach, Gdańsku ale też w mniejszych ośrodkach, gdzie zwykle spotkania producentów z nabywcami organizują wiodące w regionie hurtownie.

W lipcu wystawialiśmy się na Nowym Świecie w Warszawie

Warszawa widziana z perspektywy Nowego Światu robi fantastyczne wrażenie. Po niedawnej rewitalizacji ten trakt zasługuje na miano najpiękniejszego deptaku w kraju.

W pogodne dni rzesze ludzi tu spacerują i bezpośrednie spotkanie z nimi i rozmowy dają nam - odpowiedzialnym za kreowanie przyszłości -  sporą wiedzę.

W sierpniu prezentowaliśmy kosmetyki na molo w Sopocie w ramach dużej corocznej prezentacji pod nazwą CEPELIADA.

Jak fantastyczny jest Sopot w środku lata – nie trzeba nikomu mówić… Tego roku pogoda była nieco dżdżysta ale jak tu mieć pretensje do przyrody, że jest różnorodna. Spotkania z paniami używającymi nasze kosmetyki były niezwykle inspirujące.

9 września  kolejne spotkanie odbyło się w Wielkopolsce. Warunki bardzo oryginalne, mocno sielskie – nomen omen w siedlisku zwanym SOPLICOWO. Hurtownia DAVI z Gostynia (również dysponent sieci drogerii VIKA) zorganizowała dla swoich klientów spotkanie z dostawcami. Wszyscy postarali się by ich wystrój oraz stoiska nawiązywały do zapowiedzianego przez organizatorów stylu „country”.

W najbliższych dniach wszyscy dostawcy sieci DROGERII NATURA spotkają się z pracownikami tej Firmy. Nasze produkty są dostarczane do tej sieci od trzech lat. Ubiegłoroczne spotkanie pokazało, że panie sprzedające kosmetyki są niezwykle zaangażowane w to co robią. Mają dużą wiedzę o kosmetykach i ciągle są ciekawe nowości oferowanych przez producentów. Z pewną satysfakcją dowiedzieliśmy się, że wśród klienteli nie ma preferencji wiekowych – kupują tam zarówno bardzo młodzi ludzie jak i kobiety dojrzałe. To nam Firmie Kosmetycznej LOTON® daje szanse na intensywny wzrost, gdyż w naszej ofercie są  zarówno tradycyjne lotony znane i cenione od ponad 30 lat jak też specjalnie zaprojektowane dla młodszej generacji provity. Warto wspomnieć, że seria zaczęła się od dwufazowego JEDWABIU W PŁYNIE a teraz jest już czternaście różnorodnych pozycji – w tym gęsty jedwab z dozownikiem kropelkowym pod nazwą  SERUM JEDWABNE. Najnowsze produkty to saszetki z maskami i szamponami do włosów o selektywnie dobranych własnościach.

Wielce obiecujący jest kontakt z rynkiem przez sklep internetowy. Rośnie ilość pań (a i panów…), z odległych miejscowości ale też z dużych miast, które odnajdują w  prawym górnym rogu naszej strony zakładkę „SKLEP” i w niezwykle „przyjazny” sposób wybierają produkty z naszej oferty, które my niezwłocznie dostarczamy pod wskazany adres.

Zapraszamy wszystkich do kontaktu z nami by wymienić uwagi: e-mail: biuro@loton.pl
lub żeby dokonać zakupu: http://www.loton.pl/zamowienia

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image