Layout
Facebook
Loton doceniony przez blogerki
13.07.17

Bardzo cieszy nam gdy dostajemy informację, że poszczególne osoby dostrzegają nasze produkty i doceniają nasze wysiłki by tworzyć jak najlepsze kosmetyki do włosów.

Dlatego z przyjemnością odczytaliśmy wiadomość że odżywka do włosów Hydro-Control z serii Loton Professional (dostępna w naszym sklepie on-line)  została uznana za jeden z 5 najlepszych produktów z targów Beauty Vision/LOOK. To decyzja Agi i Karoliny „dwóch wrażliwców”. Blog dziewczyn ujął nas profesjonalizmem z lekkim poczuciem humoru i dystansem do rzeczywistości dlatego postanowiliśmy w naszych aktualnościach podzielić się naszymi przemyśleniami.

Ponieważ na targach prezentowano setki a bardziej nawet tysiące produktów, uznanie naszego wyrobu za jeden z 5 najlepszych – przy takiej konkurencji – bez wątpienia zasługuje na uwagę.

Zobacz relację z targów:

http://dwawrazliwce.pl/5-hitow-targow-beauty-vision-krotka-relacja/


« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image