Layout
Facebook
LOTON na Ukrainie i w Kazachstanie
10.10.13

Zgodnie z zapowiedziami Firma LOTON brała udział w Targach Intercharm 2013 Ukraine w Kijowie w dniach od 18 do 20 września. Zgodnie z oczekiwaniami targi wyróżniały się profesjonalną organizacją i dużą liczbą zwiedzających. Nasi przedstawiciele przeprowadzili około 30 rozmów z potencjalnymi klientami. Rozmówcy z docenianiem odnieśli się do naturalności głównych produktów Loton 2 i loton 4. Docenili także dobry stosunek oferowanych cen do jakości wyrobów. Mamy nadzieję, że m. in. dzięki powyższym działaniom do końca roku kosmetyki Loton staną się dostępne na Ukrainie.

Kontynuując działania na rynkach wschodnich informujemy, że w dniach 7-10 listopada firma uczestniczy w Targach Beauty World w Astanie (Kazachstan). Dynamiczny rozwój tego kraju w ostatnich latach sprawił, że społeczeństwo Kazachstanu stało się zamożniejsze, dzięki czemu z większą chęcią sięga po zagraniczne kosmetyki. Jesteśmy przekonani, że mieszkanki tego kraju podobnie jak Rosjanki chętnie będą używać produktów Loton.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku targów Intercharm Ukraine 2013, firma Loton korzystała z dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka; Poddziałanie 6.1 „Paszport do eksportu”.

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image