Layout
Facebook
Młode fryzjerki o LOTONie
02.03.11

Firma Kosmetyczna LOTON® patronuje pracowni fryzjerskiej Centrum Kształcenia Ustawicznego w Słupsku. Dzięki temu możemy bieżąco konfrontować własności użytkowe naszych lakierów, odżywek, płynów, masek, szamponów. Nasze młode fryzjerki są bezkompromisowe – przywilej młodości. Co mówią o produktach LOTONu z którymi pracują, jak je oceniają?

Justyna (klasa II) z Bytowa:

Do stylizacji włosów wydaje się, że idealnym produktem jest PROVIT Bio-Lakier. Świetnie układa włosy i lekko utrwala. Butelka jest bardzo chwytna i wygodna w zastosowaniu. Na zniszczone i rozdwojone końcówki włosów dobre jest PROVIT Serum jedwabne. Włosy po nim się też nie puszyły - to efekt oczekiwany przeze mnie. LOTON® Gel-Spray – najsilniejszy z lakierów – w naszym języku to beton - jest wyśmienity szczególnie do krótkich włosów.
Karolina (klasa II) z Bytowa:

Dla mnie także świetnym produktem jest Bio-Lakier wydaje się najlepszy do stylizacji loków. Dobrze układa i lekko utrwala także Serum jedwabne - dobry produkt po którym włosy są miękkie i delikatne.
Aneta (klasa II) z Bytowa:

Bardzo dobrze oceniam PROVIT  Bio-Lakier do stylizacji włosów, który nadaje się do układania wszystkich rodzaju włosów

Nietaktem by było nie spytać również o opinię o produktach z firmy LOTON® pedagogów, Panie, które uczą fryzjerstwa i same prowadzą salony w mieście i mają bogate doświadczenie w tym fachu.

Mówi pedagog  Pani Gosia:
Ostatnio testowałam kilka produktów z Firmy LOTON. Bardzo zadowolona jestem z Bio-Lakieru z serii PROVIT. To naprawdę świetny produkt do stylizacji włosów. Moi wszyscy uczniowie są tego samego zdania. Włosy po nim są niezwykle miękkie i elastyczne. Uważam, ze świetnie układa i utrwala jednocześnie a butelka jest bardzo wygodna w stosowaniu. Można zawsze włosy poprawić, czesać a fryzura nadal pozostaje utrwalona. Innym produktem o bardzo dobrych właściwościach jest także PROVIT Serum jedwabne i LOTON® Gel-Spray, który nazywamy „betonem”. Przy jego pomocy tworzę fryzury o finezyjnych wręcz kształtach.

Inna pani pedagog nie może się powstrzymać by nie powiedzieć  o najlepszym jak dotąd innym kosmetyku używanym przez profesjonalne salony kosmetyczne – produkcie firmy HEGRON.

Pedagog  Ania:
Produkt Gel-Spray Hegron to najbardziej dotąd popularny i sprawdzony kosmetyk do stylizacji włosów w salonach fryzjerskich. Amatorzy raczej go nie używają bo jest niezwykle mocny. Utrwala najbardziej zmyślne fryzury. Jak się okazuje Firma Kosmetyczna LOTON® potrafi zrobić produkt wcale nie gorszy. Najnowszy produkt z nowej serii LOTON® Professional- Gel Spray Ultra Mocny, spełnia wszystkie moje oczekiwania. Będę w kolejnych dniach szukać kolejnych porównań i potwierdzeń bądź zaprzeczeń. Dzisiaj twierdzę, że to nowoczesny, wręcz idealny produkt, który pozwala pielęgnować, stylizować i utrwalać… Daje wyjątkowe trwałe efekty…
Butelka jest poręczna i wygląda bardzo elegancko co nie jest bez znaczenia. W żargonie fryzjerskim nazywamy go BETON – przyjaźnie i konkretnie.


LOTON® Gel Spray Ultra Mocny

produkt, który właśnie wchodzi na rynek - zapewnia ultra mocne i natychmiastowe utrwalenie każdej fryzury.
Promocja tego produktu odbyła się w Walentynki w Centrum Handlowym PODKOWA w Słupsku z udziałem najlepszych fryzjerek Centrum Kształcenia Ustawicznego i ich pedagogów.
Produkt ten daje możliwość modelowania całej fryzury, bardzo szybko wysycha i pozostawia przyjemny zapach. Nie skleja włosów. Doskonale utrwala fryzurę nadając włosom elastyczność i odrobinę połysku. Może być stosowany zarówno na suche jak i na wilgotne włosy. Również łatwo daje się wyczesać.

 

 

 Na zdjęciu Miss Promocji


Ten wyrób będzie miał wkrótce „towarzystwo”. Już wiemy, że w krótkim czasie zaproponujemy produkty o roboczych nazwach
Lekka odzywka modelująca i Płyn do układania włosów.
Te wszystkie produkty odpowiadają na wysokie wymagania profesjonalistów dbających o cudze włosy w salonach fryzjerskich  i dlatego będą sygnowane mianem LOTON® PROFESSIONAL.

 

 

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image