Layout
Facebook
LOTON u blogerek 7-8 marca 2014
18.03.14

Blogerki i vlogerki zorganizowały sobie 8 marca spotkanie w Słupsku i zaprosiły naszą firmę na to spotkanie. Gospodynią była słupska blogerka Magdalena Łuńska. Konsumenci coraz mniej wierzą reklamom a spoglądanie na twarz tzw. normalnego człowieka i słuchanie jego nie reżyserowanych opinii jest pomocne w podejmowaniu decyzji zakupowych.

Blogowanie stało się modną formą oceny produktów. Osoby zajmujące się tym mają szereg atutów docenianych przez konsumentów:

  • naturalność zachowania,
  • świeżość spojrzenia,
  • całkowitą niezależność
  • często mocno subiektywne podejście do tego co robią

Akurat na dzień przed spotkaniem blogerek był zaplanowany w GALERII PODKOWA cykliczny pokaz umiejętności młodych słupskich  fryzjerek. Od dwóch lat Firma Kosmetyczna LOTON wespół z PSS SPOŁEM i CKU Słupsk daje taką szansę młodzieży. Używanie produktów LOTON przynosi im chlubę, galeria handlowa zwiększa zainteresowanie sobą (rozdawała tulipany!) i mieszkańcy chętnie korzystają z darmowych zabiegów pielęgnacyjnych. Wszyscy odnoszą korzyść. Niektóre blogerki i vlogerki przyjechały celowo wcześniej by się przyjrzeć temu „eventowi”. Wrażenia na filmie Pani Magdy http://www.youtube.com/watch?v=0jBojFTLp1E&feature=gp-n-y.

Następnego dnia blogerki i vlogerki realizowały swój program, czego efekty pewnie obejrzycie Państwo na ich kanałach.

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image