Layout
Facebook
LOTON w Bułgarii
10.04.13

Od pewnego czasu Loton prowadzi coraz bardziej intensywną politykę proeksportową. Z satysfakcją obserwujemy rozwój sprzedaży naszych kosmetyków w Rosji.

Rynek rosyjski z racji swojej wielkości oraz perspektyw rozwoju, jest niezwykle ważnym obszarem w strategii naszej firmy, co nie znaczy, że nie rozwijamy naszej oferty także na innych rynkach.

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu naszych kosmetyków na rynek bułgarski. Oficjalnym partnerem handlowym na tamtejszym rynku została firma:

ANELI 07 LTD
Lilyana Genova Yanakieva
Macedonia ST. 86
8000 Burgas / Bulgaria
Tel. +359 888 857 879 / +359 899 752 002

W chwili obecnej w ofercie naszego dystrybutora jest około połowy pozycji asortymentowych. W dalszych miesiącach oferta obejmie wszystkie produkty. Mamy przekonanie, że kosmetyki LOTON zyskają nowe grono zadowolonych klientów wśród bułgarskich kobiet.

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image