Loton zapowiada zmiany w wizerunku swoich kosmetyków

Loton zapowiada zmiany w wizerunku swoich kosmetyków
01.01.70
  • Naturalnego płynu do układania włosów Loton 2
  • Naturalnego lakieru do włosów Loton 4 oraz pozostałych...

 

Zmiana wizualizacji ma na celu zwiększenie czytelności opakowań, uatrakcyjnienie szaty graficznej w kierunku większej siły przekazu przez nieskomplikowany, minimalistyczny projekt oraz co najważniejsze podkreślenie wyjątkowości produktów polegającej na ich naturalnym składzie co od teraz będzie najbardziej eksponowaną informacją. 

 

DLACZEGO ZMIANY

Nawet najlepiej zaprojektowane opakowania z czasem tracą na swojej atrakcyjności. Dlatego pomimo siły przyzwyczajenia i czasami braku entuzjazmu klientów do zmian z czasem większość firm dokonuje rebrandingu opakowań a czasami nawet całkowitej zmiany komunikacji z klientem. Po czasie najczęściej dostrzega się wiele korzyści takich działań. Nasza nowa wizualizacja odważnie zrywa ze stylem, który prezentowaliśmy przez ostatnie ponad 10 lat jesteśmy jednak przekonani, że najwyższa pora na pokazanie i podkreślenie różnicy pomiędzy tym co proponuje LOTON a dziesiątkami innych podobnych produktów, które są w zasadzie takie same. Dlatego od teraz będziemy podkreślać, że tylko w tych wyjątkowych produktach czynnikiem utrwalającym kształt fryzury jest NATURALNY hydrolizat białkowy, podczas gdy inni używają tu żywic syntetycznych. Pragniemy aby marka LOTON była szeroko rozpoznawalna i wzbudzała skojarzenia, głównie  z naturalnymi produktami. 
Wszystkich klientów zapewniamy, że skład produktu pozostaje bez zmian – bardzo cenimy lojalność jaką okazują nam nasze klientki i bardzo za nią dziękujemy.
Mamy wielką nadzieje, że zmiany spodobają się Państwu, proszę pamiętać, że to co najważniejsze zostaje bez zmian LOTON to Polska marka tworząca kosmetyki w zgodzie z naturą.

« Wróć do aktualności