Moda na GUMĘ

Moda na GUMĘ
01.08.10

Obecnie do stylizacji nie musimy już używać tylko płynów, żeli czy też lakierów. Są nowe rozwiązania, które zagwarantują, że fryzura będzie utrwalona, ale jednocześnie pełna życia i blasku.

Hitem tego sezonu jest Guma do włosów. Teraz także klienci firmy LOTON® mogą korzystać z nowych możliwości stylizacji dzięki Gumie w serii PROVIT.

Odpowiednio dobrane składniki Gumy PROVIT zapewnią włosom estetyczny wygląd i kontrolę nad fryzurą. Jednym słowem – FRYZURA NA ZAWOŁANIE!
Guma PROVIT daje efekt podobny do żelu, z tym, że usztywnienie jest silniejsze. Dużym atutem kosmetyku jest to, że nie pozostawia tłustego efektu na włosach, więc nie trzeba się martwic tym, że włosy będą „się świecić”. Taką fryzurę aż chce się dotknąć.

Dlaczego Guma? 

Guma PROVIT nadaje się do stylizacji awangardowych i ekstrawaganckich fryzur, od rożków, modnych pazurków, „kolców”, aż po wyraziste loki i fale. Doskonale podkreśla, a także usztywnia każdy kosmyk bez zbędnego ich sklejania i natłuszczania. Najbardziej fantazyjne uczesanie można wielokrotnie zmieniać bez konieczności mycia głowy!
Dzięki Gumie PROVIT ułożymy nasze włosy w fantazyjne strączki, czupurne pazurki i drapieżne kolce.

Dla kogo Guma?

Guma PROVIT jest dla każdego, kto pragnie mieć fantazyjne strączki, czupurne pazurki i drapieżne kolce. Jest idealna do włosów krótkich i średniej długości. Doskonale sprawdzą się przy kreowaniu fryzur z włosów naturalnie kręconych lub po trwałej ondulacji, ale także przy podkreślaniu pojedynczych pasm sztywnych pazurków włosów prostych, sztywnych i szorstkich. Nie polecamy ich natomiast posiadaczkom włosów długich, słabych i mających skłonność do przetłuszczania. Mogą je dodatkowo obciążyć i spowodować efekt przyklapniętej, przylizanej fryzurki.

Jak używać Gumy?

Aby uzyskać ekspresyjną fryzurę Gumę PROVIT rozcieramy niewielką ilość w dłoniach lub na opuszkach palców i formujemy włosy. By zaakcentować pojedyncze pasma, nakładamy preparat tylko na wybrane końcówki. Chwilę czekamy aż guma wyschnie.

Gdzie mogę kupić Gumę?

Gumę PROVIT kupisz w każdej Drogerii NATURA na terenie całego kraju oraz w innych dobrych drogeriach. Możesz też zamówić ją z dostawą do domu na www.loton.pl w zakładce Sklep. Jak zawsze zadbaliśmy by cena była atrakcyjna.

« Wróć do aktualności