Layout
Facebook
Moskwianki lubią lotony
21.11.12

Od września 2012 roku mieszkanki Moskwy mają szansę poznać i wypróbować produkty Firmy Kosmetycznej LOTON. Licząca ponad 100 sklepów w samej Moskwie i 50 na obrzeżach sieć drogerii PODRUGKA sprzedaje lotony i provity. Pozostaje otwartym pytanie na ile uda się dotrzeć do świadomości i gustu Rosjanek bez agresywnej reklamy jaką zwykle w trakcie wdrożenia praktykują więksi od nas gracze rynkowi.

Dla LOTONU eksport w 2012 roku będzie szczególnie ważny wobec znamion kryzysu jaki wieszczą i pewnie wywieszczą politycy. Już dawno wymyślono, że najlepszą formą obrony jest atak. Taką strategia realizowaliśmy w 2008 roku gdy upadek banku LEHMAN BROTHERS zwiastował początek kryzysu światowego. Wtedy weszliśmy skutecznie na polski rynek z serią provit adresowaną do młodego segmentu rynku. Dziś ta seria zawiera już 25 pozycji asortymentowych i ciągle rośnie. Liderem serii provit jest dwufazowy PROVIT JEDWAB W PŁYNIE. Pierwsze informacje z rynku rosyjskiego zaświadczają, że tam jest podobnie.

Największą dla nas zagadką jest, czy produkty mające w naszym kraju 40 letnią tradycję - oparte na naturalnych proteinach – Płyn do stylizacji włosów LOTON®2 i Lakier do włosów LOTON®4 będą miały podobnie duże „wzięcie” jak w Polsce.

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image