Layout
Facebook
Na 2010 rok...
28.12.09

Wszystkim naszym przyjaciołom i sympatykom Firma Kosmetyczna LOTON w 2010 roku życzy wielu chwil zadowolenia. Życzymy Państwu wiele pozytywnej energii i życzliwości na co dzień. Miejcie Państwo marzenia i pomagajcie losowi by się spełniały.

Te życzenia składamy w szczególnych dla nas okolicznościach. To dzięki wszystkim Wam osiągnęliśmy w 2009 roku niebywały sukces – 27% wzrostu sprzedaży wobec poprzedniego roku. To nas mobilizuje do zwiększonego wysiłku i dbałości o Was i Wasze odczucia. Zaakceptowaliście Państwo serię PROVIT, którą zaadresowaliśmy do młodych odbiorców a zyskała przychylność całej populacji. Mamy kolejne opracowania oparte na wieloletnich doświadczeniach – sukcesywnie będziemy je oferować . Nasze tradycyjne lakiery i płyny LOTON2, LOTON3 LOTON4, LOTON5 zwiększają swoją obecność na rynku

Dziękujemy!

Jak to piszemy w naszej misji:

Naszym celem jest dawanie satysfakcji wszystkim łączącym  nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału. Dotąd tworzyliśmy je omijając gdzie to możliwe surowce syntetyczne i tak będziemy postępować nadal. Tak widzimy dobro naszych klientów, naszego środowiska i nas wszystkich.

Robimy wszystko by te słowa były potwierdzane w codziennej praktyce.

Tym, którzy jeszcze się zastanawiają czy lubić nas i nasze produkty mówimy - WARTO! To my oprócz wysokiej jakości produktów niesiemy kilka innych wartości, które my uznajemy za ważne i Państwo cenicie.

Oprócz życzeń mocno osobistych życzymy Państwu – zostańcie z nami!

FIRMA KOSMETYCZNA LOTON

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image