Layout
Facebook
Nowe rynki w Europie
01.01.70

24 listopada zamieściliśmy informacje o uczestnictwie naszej firmy w tragach Beauty Forum w Budapeszcie.

Kontynuując ten temat możemy poinformować, że pierwsze kosmetyki Loton znalazły się na półkach węgierskich sklepów. Opinie, które zdążyły się już pojawić są na tyle pozytywne, że nasz węgierski dystrybutor postanowił konsekwentnie poszerzać ofertę. W chwili obecnej jest to 12 pozycji asortymentowych. Docelowo oferta na tamtejszym rynku będzie oscylowała w granicach 20 pozycji.
Przy okazji przypominamy, że produkty Loton poza rodzimym rynkiem są w sprzedaży w następujących krajach: Rosja, Ukraina, Niemcy, Bułgaria, Malta i Węgry.

Plany na przyszłość
Bardzo dobry odbiór naszych kosmetyków za granicą powoduje, iż konsekwentnie zwiększamy listę krajów, w których prowadzimy aktywne działania celem pozyskania nowych klientów.
W dniach 22-23 luty firma Loton będzie prezentowała swoją ofertę w Wielkiej Brytanii przy okazji Targów Professional Beauty, które odbędą się w tym terminie w hali wystawienniczej ExCel w Londynie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stoisko V39. Więcej na temat tej wizyty zamieścimy w aktualnościach na początku marca.
Równocześnie prowadzimy aktywne działania, co do pojawienia się naszych produktów na rynku greckim. Pierwsze informacje pozwalają nam z ostrożnym optymizmem zakładać rozpoczęcie sprzedaży na tamtejszym rynku w II kwartale bieżącego roku. O sukcesie na pewno poinformujemy.

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image