Layout
Facebook
Pierwsze nowości w 2010!
25.03.10

Rok 2009 charakteryzował się dynamicznym zwiększeniem ilości pozycji asortymentowych. Wprowadziliśmy 10 nowych kosmetyków z myślą głównie o młodszym kliencie. W 2010 roku będzie podobnie. W przygotowaniach uwzględnimy jak zawsze Państwa sugestie.

Już w marcu serię PROVIT uzupełnimy o  dwa wyroby w saszetkach:

  • Maska przeciwłupieżowa do włosów z mentolem,
  • Maska regenerująca do włosów z jedwabiem,

Sugerujemy, by preparat przeciwłupieżowy stosować od czasu do czasu zapobiegawczo a nie dopiero gdy na głowie pojawi się „kataklizm”. Maska regeneracyjna z jedwabiem przyda się każdym włosom choć warto przypomnieć, że podstawa zdrowia w ogóle a w tym włosów to urozmaicone, bogate odżywianie.

Zawartość saszetki (18 ml) powinna bez problemu starczyć na długie włosy lub być użyta kilkukrotnie przy krótszych włosach. Pełny opis właściwości znajdziecie Państwo w zakładce: Produkty / Provit. Te jak i inne nasze wyroby można kupić wchodząc na zakładkę Sklep lub bezpośrednio na adres http://www.loton.pl/zamowienia. Prosimy pamiętać, że cena zakupu w tym trybie obejmuje kartonik zawierający 20 szt.

Miło nam poinformować, że od 25 marca do 7 kwietnia saszetki będą dostępne w cenach promocyjnych w sieci Drogerii NATURA na terenie całego kraju.

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image