Layout
Facebook
Pracownia fryzjerska pod patronatem firmy Loton®
22.04.10

W dniu 24.03.2010r. w budynku Środkowopomorskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ulicy Chopina 3 w Słupsku odbyło się otwarcie nowej pracowni do zawodu nauki fryzjera.

W CENTRUM pod okiem wysokokwalifikowanych mistrzów fryzjerstwa uczy się rocznie ponad 200 fryzjerek i fryzjerów. To ci młodzi ludzie już niedługo będą rzeczywiście wpływali na kształt i estetykę naszych głów w regionie. Załączone zdjęcia są próbką ich zdolności ale też i fantazji. Pracownia została objęta patronatem Firmy Kosmetycznej LOTON®. Kierownictwa CENTRUM i Firmy LOTON® uznały, że mogą osiągnąć obopólną korzyść z takiego wspólnego działania.

W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście: Pomorski Wicekurator Oświaty Pani Elżbieta Wasilenko, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Słupsku Pani Teresa Lis, Wicedyrektor Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Słupsku Pani Anna Sadlak, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku Pan Janusz Chałubiński oraz goście z Firmy LOTON® jak również goście z instytucji współpracujących z Centrum, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi i słuchacze ŚCKU.

Uroczysta wstęga została przecięta. Po tej uroczystości odbył się pokaz wyjątkowo oryginalnych fryzur i makijażu wykonanych przez samych uczniów i słuchaczy Centrum.
Specjalny tort był miłym akcentem podkreślającym wyjątkowość tej chwili.

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image