Prezydent Biedroń wspiera LOTON

Prezydent Biedroń wspiera LOTON
01.01.70

Prezydent Biedroń wspiera LOTON

8 kwietnia doszło do spotkania z Prezydentem Słupska w Firmie Kosmetycznej LOTON.

Prezydent Biedroń wspiera LOTON

Zaprosiliśmy Pana Prezydenta, bo wiemy, że ma szczery zamiar wspierania aktywności Słupszczan. LOTON żyje od prawie 60 lat i znany jest z tego, że tworzy kosmetyki do włosów. Szczególną wartością dla nas są panie, które poznały Płyn do układania włosów LOTON 2 i Lakier do włosów LOTON 4 ponad 30 i 40 lat temu. One doświadczyły dobroczynnego działania lotonów przez lata stosowania. Ich lojalność jest skarbem. Tego mogą nam zazdrościć koncerny.

Prezydent Biedroń wspiera LOTON

Merytoryczna siła produktu to jedno a dotarcie do świadomości pojedynczego konsumenta to drugie. Wiemy o tym i na tym polu współpraca z taka osobowością jak Prezydent Robert Biedroń jest nie do przecenienia. Zapoznaliśmy Gościa z naszymi warunkami produkcji – wdrożyliśmy niedawno za spore pieniądze system GMP – Dobre Praktyki Produkcyjne. W rozmowach bezpośrednich na stanowiskach zarówno produkcyjnych jak i biurowych nawiązane zostały bliższe relacje. Żegnaliśmy się z przekonaniem, że możemy się wspierać dla dobra społeczności. Były momenty dowcipne, kiedy w laboratorium Prezydent Biedroń wespół z technolożką - panią Kasią - technolog tworzył nowatorską kompozycję szamponu – może to będzie „szampon prezydencki”? Trzeba nad tym popracować jak ma być nowatorskie.

Prezydent Biedroń wspiera LOTON

Najstarsza nasza seria produktowa, będąca kontynuacją Płynu LOTON 2 i Lakieru LOTON 4 zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich LOOK 2015. Teraz trwa głosowanie konsumentów będące formą weryfikacji werdyktu kapituły. Zapraszamy użytkowników i sympatyków pod adres:

http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/141/

Dzisiaj 9 kwietnia prowadziliśmy z przewagą ponad 2 punktów procentowych – dziękujemy.

Ze swojej strony zrobimy wszystko, by proponować rynkowi nowe i coraz lepsze produkty. Poruszamy wszystkich sympatyzujących z nami by współtworzyli pozytywne emocje wokół tego co robimy.

Wiesław Daroń – Prezes Zarządu Firmy Kosmetycznej LOTON ze Słupska

 

« Wróć do aktualności