Layout
Facebook
Produkty LOTONu najlepsze...
19.12.11

LOTON laureatem dorocznego plebiscytu Głosu Pomorza jako autor serii preparatów do pielęgnacji i stylizacji włosów PROVIT!!!

Wybrzeżowa gazeta doceniła nas i uhonorowała.
Będziemy się chwalić tym tytułem.

Skąd się wzięliśmy?

Firma Kosmetyczna LOTON® w przyszłym roku będzie obchodzić 55-lecie swojego istnienia. Kto nie wie, temu przypomnimy, że specjalizujemy się w produktach do stylizacji i pielęgnacji włosów. Tak długa obecność na rynku pozwoliła polskim kobietom poznać nas i nasze produkty. Wierzymy, że otrzymujemy dobrą ocenę, bo ciągłe zakupy naszych produktów to jakby ciągłe głosowanie i weryfikacja. My ciągle szukamy nowych możliwości zaspokojenia oczekiwań i staramy się by robić to zgodnie z trendami na rynku. Dbamy by pozostawać w zgodzie z naturą a jednak sięgać po to co najnowsze w surowcach i technologii. Czy nam się udaje?

Co to wyróżnienie może oznaczać dla nas?

Nas  to mobilizuje do poszukiwań, do wysokiej jakości, do skuteczności działania, do wiarygodności deklaracji marketingowych. Postawiliśmy kilka lat temu na ludzi młodych. To w ich gust i potrzeby celujemy i przynosi to efekty. Jeżeli każdy nasz nowy produkt zyskuje akceptację rynkową, jeśli sprzedaż rośnie to znaczy, że trafiamy w cel. 
Naszą największą siłą to wciąż LOTON 2 i LOTON 4 ale o naszym dzisiejszym potencjale, o sile rozwojowej, świadczy to co najnowsze a to jest seria PROVIT z lokomotywą tej serii JEDWABIEM W PŁYNIE.

W grudniu na rynku zadebiuowały kolejne nasze  produkty z serii LOTON Professional:
VS VOLUME-SPRAY zwieszający objętość włosów i TS TERMO-SPRAY preparat ochronny używany przy zabiegach z wysoką temperaturą (zakręcanie i prostowanie).

Popatrzcie Państwo, wypróbujcie  i oceńcie sami. Współtwórzcie nasz sukces.

Firma LOTON® się zmienia

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image