Layout
Facebook
Promocyjne zakupy w E’LECLERC
01.01.70

Firma Kosmetyczna LOTON z okazji Dnia Kobiet zaprosiła 6 marca Słupszczan do hipermarketu E’LECLERC (przy ul. Szczecińskiej w Słupsku) na promocyjne zakupy oraz pokazy fryzjerskie.

W sektorze kosmetycznym marketu fryzury układali uczniowie z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Słupsku. Używali kosmetyków  Firmy LOTON. Były fale, loki, koki i warkocze oraz zdobienie paznokci - wszystko gratis! Lakiery do włosów, odżywki, szampony, olejki naszej firmy można było z tej okazji nabyć w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oprócz życzeń słupski producent kosmetyków przygotował dla Kobiet kwiaty i prezenty-niespodzianki.

Przebojem zakupów tego dnia okazał się:

ELIXIR ZIOŁOWY - KURACJA PRZECIW WYPADANIU  WŁOSÓW z serii PROVIT.

Wyjątkowość tego kosmetyku wynika z jego skuteczności. To zasługa m.in. bogatego składu zawierającego TRICHOGEN® - kompleks substancji aktywnych bogatych w  aminokwasy i witaminy oraz ekstrakty z łopianu i żeń-szenia i ekstrakt z chmielu.

Na koniec dobra informacja dla naszych klientów - kosmetyki LOTON można nabyć w hipermarkecie E’LECLERC w extra cenach do końca marca!!!         

                                                       
Oto relacja z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=B2hbXrOk5hI&feature=youtu.be


« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image