RESET WŁOSÓW

RESET WŁOSÓW
30.11.17

99% naturalnych składników!
Loton® niby ten sam a inny... SUPER NATURALNY!!!
0% alergenów 0% parabenów 0% silikonów

LOTON® to pierwsza, naturalna seria do pielęgnacji i stylizacji włosów na rynku polskim.  Fundament jej stanowią trzy najbardziej znane produkty: LOTON-2® Płyn do stylizacji włosów, Lakier LOTON-4® oraz LOTON-5® Płyn do włosów przetłuszczających się. Polki, które zaczęły używać je, w wyniku własnych doświadczeń przekonały się, że oprócz podstawowej swojej funkcji dają coś więcej – zapewniają zdrowie włosom!!! Ile znaczy takie przeświadczenie wiemy od osób, które swoją lojalność wobec marki LOTON® podtrzymują od blisko pół wieku .Czterdzieści pięć lat -  tak długo żyje ten produkt, który został opatentowany i chroniony jest polskim prawem. Należy podkreślić, że jego siła i popularność tkwi w wyjątkowo oryginalnej recepturze, której osnową jest hydrolizat proteinowy. Ten super naturalny składnik z racji swojego pochodzenia cechuje wysoki stopień powinowactwa do keratyny (która też jest proteiną) włosa i skóry. Z tego właśnie fizyko-chemicznego podobieństwa wynikają ochronne, pielęgnacyjne i upiększające efekty działania hydrolizatu.
LOTON-y® to same korzyści:
Po pierwsze, hydrolizat po zaaplikowaniu go na włosy tworzy na nich i na skórze głowy elastyczną błonę spełniającą funkcję ochronną.
Po drugie, utworzona błona hamuje penetrację naskórka i włosów przez tłuszcz wydzielający się z gruczołów łojowych. Spowalnia zatem proces przetłuszczania włosów.
Po trzecie, hydrolizat mając właściwość wchłaniania i zatrzymywania cząsteczek wody zapobiega ich utracie zatrzymując proces parowania. Utrzymuje tym samym trwałe nawilżanie włosów i naskórka.
Po czwarte, cząsteczki hydrolizatu uzupełniają ubytki w okaleczonych często przez zabiegi fryzjerskie w łodygach włosowych zapobiegając ich łamliwości. Spełniają więc funkcję rekonstrukcyjną.
Po piąte, hydrolizat dzięki swym właściwościom błonotwórczym daje możliwość stylizacji czyli ułożenia z jednoczesnym utrwaleniem fryzury.

To właśnie te właściwości sprawiają, że obecność tych kosmetyków na rynku polskim trwa i trwa...
...oby jak najdłużej

« Wróć do aktualności