Layout
Facebook
Seria PROVIT nominowana do Godła „Teraz Polska w XXII edycji prestiżowego Konkursu
18.05.12

Jesteśmy bardzo dumni, że produkty firmy LOTON zostały umieszczone na Liście Nominowanych do otrzymania Godła „Teraz Polska” w XXII edycji prestiżowego Konkursu. Nasze produkty z serii PROVIT: Serum Jedwabne; Płyn Jedwab do włosów i Elixir ziołowy Kuracja Przeciw wypadaniu włosów znalazły się w gronie najwyżej ocenionych w tegorocznej edycji Konkursu.

W finale XXII edycji konkursu "Teraz polska" znalazły się produkty z różnych dziedzin. Konkurs organizowany jest od 20 lat; gdzie przez dwa pierwsze lata odbywały dwie edycje rocznie.

"Teraz Polska" to niekomercyjny konkurs, którego zadaniem jest wyłonienie najlepszych Produktów i Usług, Gmin, Produktów Lokalnych i Przedsięwzięć Innowacyjnych.

Wysoka ocena ekspercka oraz uzyskana nominacja potwierdzają spełnienie przez nasze produkty wszystkich wymagań Konkursu „Teraz Polska”. Naszą ambicją jest podnoszenie jakości naszych produktów na ciągle wyższy poziom. Jesteśmy to winni naszym klientkom, które nierzadko chlubią się 40 letnią lojalnością wobec marki LOTON® Przypomnijmy tu brzmienie naszej misji.

Naszym celem jest dawanie satysfakcji wszystkim łączącym nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szansę przyrodzie na odnowienie jej potencjału. Dotąd tworzyliśmy je omijając gdzie jest to tylko możliwe surowce syntetyczne i tak chcemy postępować nadal.

Czujemy się zobowiązani nie tylko wobec naszych klientów ale i tez wobec naszej tradycji. Jesteśmy pierwszą polską firmą, która powstała by specjalizować się w kosmetyce do stylizacji i pielęgnacji włosów.
...i wciąż to robimy i wciąż się rozwijamy a wszystko po to aby dbać o Twoje włosy!

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image