SERIA SPA&BEAUTY Z KOLEJNYMI NOWOŚCIAMI

SERIA SPA&BEAUTY Z KOLEJNYMI NOWOŚCIAMI
24.11.16

Nie zwalniamy tempa w prezentowaniu kolejnych nowości.

Seria Spa&Beauty, która debiutowała stosunkowo niedawno z nowymi produktami będzie liczyć już 15 pozycji.

Dwa zupełnie nowe kosmetyki są skierowane do klientek rynku pielęgnacji dłoni i paznokci , na którym od dawna jesteśmy obecni ze zmywaczami do paznokci.
Wielokrotnie byliśmy pytani m. in. przy okazji targów branżowych o bardziej wyrafinowane produkty do pielęgnacji.
Oczywiście wzięliśmy sobie te uwagi do serca i teraz możemy poinformować o wprowadzeniu do naszej oferty dwóch nowych kosmetyków, są to:

EKSKLUZYWNY OLEJEK DO DŁONI I PAZNOKCI Z KWASEM HIALURONOWYM

Opis i działanie:

 

EKSKLUZYWNY OLEJEK DO DŁONI I PAZNOKCI Z KWASEM HIALURONOWYM z serii LOTON SPA&BEAUTY stanowi połączenie naturalnych olejków oraz kwasu hialuronowego.

Specjalnie dobrany kompleks olejków (słodkie migdały, makadamia, kokos) zapewnia komfortową pielęgnację dłoni i paznokci. Uelastycznia i wzmacnia płytkę paznokcia chroniąc ją przed łamaniem i rozdwajaniem.
W efekcie regularnego stosowania poprawia się stan Twoich paznokci, które staja się mocne, gładkie i błyszczące.     

Kwas Hialuronowy posiada właściwości silnie nawilżające – zatrzymując znaczne ilości wody w głębszych warstwach skóry poprawia jej integralność i elastyczność. Wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe. W efekcie regularnego stosowania skóra Twoich dłoni odzyskuje gładkość, miękkość  i elastyczność.

 

EKSKLUZYWNY OLEJEK DO DŁONI I PAZNOKCI Z WIT. E i OLEJEM RYCYNOWYM

 

Opis i działanie:

 

EKSKLUZYWNY OLEJEK DO DŁONI I PAZNOKCI Z WIT. E I OLEJEM RYCYNOWYM z serii LOTON SPA&BEAUTY stanowi wyjątkowe połączenie naturalnych olejków oraz Witami E.

Specjalnie dobrany kompleks olejków (arganowy, jojoba, avocado) zapewnia komfortową pielęgnację dłoni i paznokci. Uelastycznia i wzmacnia płytkę paznokcia chroniąc ją przed łamaniem i rozdwajaniem.
Olej rycynowy nawilża, wzmacnia i nabłyszcza  paznokcie oraz działa kojąco i regenerująco na skórę dłoni. Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych (mróz, detergenty itp.)

Witamina E znana jako „eliksir młodości” wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne. Działa ochronnie w stosunku do skóry, posiada funkcje przeciwstarzeniowe, zapobiega powstawaniu plam starczych.

Olejki są już dostępne w naszym sklepie. Standardowa cena wynosi 9,99 zł.,

UWAGA: do końca roku można je kupić w promocyjnej cenie 6,99 zł.

Dla dystrybutorów dostępne są packshoty w zakładce Materiały do pobrania.

 

 

« Wróć do aktualności