Loton

Ostatnio dodane

Popularne

Featured posts

 • PODBIJAMY EUROPĘ!

  PODBIJAMY EUROPĘ!

  55 Views
  Liked

  Szalenie nam miło poinformować, że nasze kosmetyki pojawiają się w kolejnych krajach Europy. Mieszkańców Wysp Brytyjskich zapraszamy do sieci Delikatesów Mleczko – znajdziecie tam Państwo szeroki wachlarz naszych produktów. 

 • NOWA NAZWA FIRMY

  NOWA NAZWA FIRMY

  59 Views
  Liked

  Nowy Rok – nowy początek – nowa nazwa Firmy.W rok 2020 wkraczamy z energią i świeżością, pełni nowych pomysłów oraz planów.

 • Loton zapowiada zmiany w wizerunku swoich kosmetyków

  Loton zapowiada zmiany w wizerunku swoich kosmetyków

  522 Views
  Liked

  Informujemy, że od lata LOTON wprowadza zmiany dotyczące identyfikacji wizualnej opakowań swoich najbardziej popularnych produktów: Naturalnego płynu do układania włosów Loton 2, Naturalnego lakieru do włosów Loton 4 oraz pozostałych...

 • JEDWAB LOTON HITEM SPRZEDAŻY NA LITWIE

  JEDWAB LOTON HITEM SPRZEDAŻY NA LITWIE

  678 Views
  Liked

  Prawie dziesięć lat temu otrzymaliśmy zaproszenie do współpracy ze strony litewskiej sieci drogerii Eurokos. Bardzo szybko zawarliśmy porozumienie i pierwsze artykuły trafiły do sklepów

 • Rozwijaj z nami e-sklep

  Rozwijaj z nami e-sklep

  697 Views
  Liked

  Oddajemy w Wasze ręce nasz firmowy e-sklep w nowym wydaniu. Mamy wielką nadzieję, że przypadnie Wam do gustu a nasze kosmetyki kupione za jego pośrednictwem jak zawsze będą sprawiać Wam radość.

 • Loton doceniony przez blogerki

  Loton doceniony przez blogerki

  752 Views
  Liked

  Bardzo cieszy nam gdy dostajemy informację, że poszczególne osoby dostrzegają nasze produkty i doceniają nasze wysiłki by tworzyć jak najlepsze kosmetyki do włosów.

TOP