Loton

Marka LOTON COSMETICS

Certyfikat Rzetelnej Firmy
Nasze nagrody

Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce powojennej, która powstała (to był rok 1957) by specjalizować się w kosmetyce do stylizacji i pielęgnacji włosów …i wciąż to robimy,  wciąż się rozwijamy a wszystko po to aby dbać o Wasze włosy!

Już ponad pół wieku jesteśmy z Państwem

Jest naszą ambicją - Firmy Kosmetycznej LOTON COSMETICS – by łączyć jakość z tradycją, nowoczesność z szacunkiem do natury.  To za taką politykę bywamy nagradzani  prestiżowymi tytułami – patrz http://loton.pl/nagrody

Najważniejszą i najcenniejsza dla nas nagrodą jest jednak lojalność naszych klientów – polskich kobiet. Ta lojalność bywa, że trwa już ponad 50 lat –patrz  http://loton.pl/aktualnosci/spotkalem-szczesliwych-polakow-334  . Tę lojalność cenimy najbardziej. Każdy kontakt z  naszymi klientkami jest najlepszą  dla nas inspiracją.

Płyn do układania włosów LOTON 2 i Lakier do włosów LOTON 4 to najstarsze nasze marki chronione w Urzędzie Patentowym od ponad 40 lat. W 2012 roku za jakość, zaufanie i renomę marki LOTON ® otrzymaliśmy Certyfikat „Dobra Marka” jako najlepszej i najlepiej rozpoznawanej marki na rynku polskim! 

Zmuszeni jesteśmy od czasu do czasu przypominać firmom posługującym się nazewnictwem „loton”, że to nasza zastrzeżona marka. W naszych publikacjach staramy się umieszczać charakterystyczne oznaczenie – LOTON ®.

Tylko w tych wyjątkowych produktach czynnikiem utrwalającym kształt fryzury jest hydrolizat białkowy, podczas gdy inni używają tu żywic syntetycznych

Istotnym momentem w naszym rozwoju było opracowanie serii PROVIT, gdzie zamieściliśmy szereg odżywek skierowanych do ludzi młodych. Są tam szczególnie znane odżywki w płynie: KERATYNA , JEDWAB, ROSA we włosach czy KASZMIR  a także Elixiry: ziołowy – Kuracja przeciw wypadaniu włosów i proteinowy- Kuracja do włosów przetłuszczających się.

Wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom opracowano w naszym laboratorium linię kosmetyków LOTON PROFESSIONAL  dla pań czujących się na siłach by profesjonalne zabiegi wykonać  bez wychodzenia z domu. Kolekcja   zaprojektowana została tak , by trafiać w gust osób tych najbardziej   wymagających. Wśród tej kolekcji można znaleźć niezwykle silny GEL SPRAY  do utrwalania fryzur, VOLUME SPRAY na wzrost objętości  czy TERMO SPRAY – do ochrony  termicznej przy prostowaniu lub kręceniu włosów oraz ARGAN i KERATIN OIL – odżywki dwufazowe oceniane jako najskuteczniejsze i najlepiej wpisujące się w trend rynkowy.

Te działania umożliwiły wprowadzenie naszych produktów do największych sieci drogeryjnych NATURA i ROSSMANN.

Rok 2012 to rok działań zmierzających do zdobycia rynków zagranicznych. Już jesienią kosmetyki LOTON można kupić w Moskwie w jednej z największych rosyjskich sieci drogeryjnych „Подружка”.

LOTON COSMETICS szturmuje polski rynek nową kolekcją!

LOTON poprzez inwestycje i ciągłe doskonalenie nieustannie się zmienia. Nowości 2014 r. to kolekcja kosmetyków LOTON SPA&BEAUTY: MACADAMIA OIL, COCONUT OIL i ARGAN OIL - produkty do olejowania włosów i ciała. Ich atrakcyjność nagrodzono złotym medalem Targów Poznańskich LOOK 2014!

Na krajowym rynku produkty LOTON® można kupić w  drogeriach: Rossmann, Natura, Vica, A'propos, Wispol, Kama, Noel; w hipermarketach i supermarketach: Tesco, Ruch, Polomarket, Carrefour, Intermarche, Delikatesy Centrum, E.Leclerc,  bywają w Netto. Ogromna część naszej produkcji sprzedawana jest w tzw kanale tradycyjnym tj w drogeriach nie należących do żadnych sieci oraz w sklepach mających „kącik” drogeryjny. Wymienić tu warto największe hurtownie o zasięgu większym niż regionalny: Polska Grupa Drogeryjna Wrocław, Delko, Grupa Południe.

Tradycja zobowiązuje, dlatego  w dalszym ciągu będziemy tworzyć kosmetyki tak, by każda kobieta mogła czuć się z nimi wyjątkowo usatysfakcjonowana.


TOP