Targi Uroda 2015 - relacja

Targi Uroda 2015 - relacja
05.10.15

W dniach 3-4 października odbyła się coroczna impreza wystawiennicza dedykowana branży kosmetyczno – fryzjerskiej - 18. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie "URODA", które odbyły się w gdańskim centrum wystawienniczym - Amber Expo. Poprzednie edycje cieszyły sie dużą popularnością zarówno ze strony indywidualnych klientów jak i profesjonalistów. Również w tym roku przez Amber Expo przewinęły się tysiące odwiedzających.

Oprócz najnowszych trendów w stylistyce fryzur na sezon jesień-zima 2015/16 można było zapoznać się z najnowszymi propozycjami asortymentowymi ze strony wystawców.

Firma Kosmetyczna LOTON prezentowała jak co roku przegląd całego asortymentu, który z każdym rokiem jest coraz bardziej liczny i interesujący.

Nowością i ciekawostką dla naszych klientów okazała się informacja, że firma zaczęła się rozwijać w kierunku kosmetyki do ciała, pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Przygotowane nowości z serii LOTON SPA & BEAUTY były dla wielu odwiedzających miłą niespodzianką. Szczególne zainteresowanie wzbudziła premiera dwóch kosmetyków z tej serii:

FACE OIL z kwasem hialuronowym oraz ANTI-AGE OIL ekstreme reductor.

Seria LOTON SPA & BEAUTY została także doceniona przez JURY Targów URODA 2015, które uhonorowało naszą firmę ZŁOTYM MEDALEM - MERCURIUS GEDANENSIS - Konkursu na Najlepszy Produkt Tragów w kategorii „kosmetyki do domowego SPA”.


Targi to także szał zakupów. Jak zawsze można było kupić na naszym stoisku dowolny produkt z oferty w promocyjnej cenie. Tego typu zakupy kosmetyków cieszyły się dość sporym zainteresowaniem naszych klientów i to nie tylko z Polski.

Podczas tej dwudniowej imprezy zadbaliśmy również o rozrywkę. Dla odwiedzajacych nasze stoisko został przygotowany KONKURS pod nazwą „Moja przygoda z Lotonem... ". Za udział w konkursie wśród uczestników zostały rozlosowane atrakcyjne nagrody w postaci kosmetyków z nagrodzonej kolekcji i nie tylko.

Na naszym fanpage'u na Facebook'u można również aktywnie uczestniczyć i wygrywać nagrody do czego zapraszamy i zachęcamy wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy do konkursu w miesiącu październiku - wystarczy kupić dowolny produkt Firmy Kosmetycznej LOTON, *polubić nasz fanpage oraz wysłać zdjęcie/skan paragonu...

KUPUJ LOTON I ZGARNIAJ NAGRODY!

 

« Wróć do aktualności