Layout
Facebook
Targi w Amsterdamie
23.04.13

Informujemy, iż kosmetyki LOTON zostaną zaprezentowane w tym roku na największych na świecie targach „Privat Label” PLMA Amsterdam 2013.

Oferta firmy będzie prezentowana w ramach polskiego stoiska narodowego organizowanego przez Polską Ambasadę w Holandii. Na stoisku będzie można zapoznać się z materiałami informacyjnymi przygotowanymi na to wydarzenie oraz otrzymać prezentowane kosmetyki.

Obecność na tak dużej imprezie wystawienniczej wpisuje się w coraz aktywniejszą politykę proeksportową firmy. Dociera do nas coraz więcej zapytań spoza kraju oraz coraz więcej pozytywnych opinii od naszych zagranicznych odbiorców.

Mamy nadzieję, że Targi PLMA będą idealną okazją do zaprezentowania naszych możliwości technologiczno-produkcyjnych dla nowych klientów tak w zakresie „privat label” jak i w przypadku naszych markowych kosmetyków.

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image