Layout
Facebook
Zachowaj włosy - Elixir już na rynku
01.10.09

Seria PROVIT wzbogaciła się o nowy wyjątkowy kosmetyk – Elixir ziołowy – Kuracja przeciw wypadaniu włosów. Elixir otwiera nową linię w ramach serii Provit – Natural Medical, której cechą szczególną będzie wysoka specjalizacja poszczególnych preparatów. Kuracja przeciw wypadaniu włosów jest odpowiedzią dla naszych klientów, którzy od dawna oczekiwali naturalnego wyrobu skutecznie przeciwdziałającemu wypadaniu włosów. Elixir będzie dostępny w sklepach od 15 października (polecamy zakupy w sieci drogerii Natura). Poniżej „kilka słów ” o produkcie.

Włosy to maleńki barometr naszego stanu zdrowia i samopoczucia. Jeśli są piękne i zdrowe stają się wizytówką zadbanej kobiety i zadbanego mężczyzny. Powodują, że czujemy się atrakcyjne i bardziej pewne siebie. Więcej osiągamy, bo mamy więcej odwagi i wiary we własne siły. No, i przede wszystkim jesteśmy szczęśliwsi, bo nasz wygląd budzi podziw i uznanie otoczenia. W trosce o Was zebraliśmy trochę przydatnej wiedzy.

Wypadające włosy wciąż powodem do zmartwień

Dlaczego włosy wypadają?

provit-elixirWiele kobiet I mężczyzn ma problem z wypadającymi włosami. Bywa, że są one osłabione, łamliwe, pozbawione połysku i sprężystości. Codzienna dbałość o włosy - ich ochrona jest więc nieodzowna,. Zakłócenia wprowadzają - nieprawidłowa pielęgnacja włosów, niewłaściwa dieta czy też zaburzenia hormonalne. W dalszej kolejności szkodliwie działa promieniowanie UV, zmiany pogody i kurz a także tajemniczo brzmiące wolne rodniki atakujące nas szczególnie w stresie. Te niezwykle szkodliwe cząstki utleniają i niszczą wiele tkanek i przyczyniają się do szybszego starzenia się włosów. Powodują ich osłabianie i przedwczesne wypadanie a także łysienie. Zniszczone włosy to szkoda sama w sobie ale jak dużą szkodę powoduje nasze złe samopoczucie, utrata pewności siebie....?

Stan włosów to zwierciadło odżywienia naszego organizmu.. Konieczne jest ciągłe uzupełnianie witamin, aminokwasów i mikroelementów. Właściwe dobranie diety to pewna sztuka...

Jest jednak dobra wiadomość:

Można skutecznie przeciwdziałać wypadaniu włosów. Właściwej diety nic nie zastąpi! Jednak polecamy niezależnie albo dodatkowo stosowanie innowacyjnego rozwiązania rodem z naszej firmy. Trichogeniczny kompleks wraz z wyciągiem ziół i witamin, które zwiększają aktywność cebulek oraz stabilizują gęstość włosów. Zawarliśmy go w nowoczesnym produkcie z serii PROVIT - ELIXIR1 ziołowy - KURACJA przeciwko wypadaniu włosów. To absolutny przełom.

Płyn powinien być stosowany od momentu pierwszych objawów wypadania włosów.
Aby osiągnąć dobre efekty niezbędne jest regularne prowadzenie kuracji.

Właściwości kosmodynamiczne ELIXIR-u

Zmniejszenie wypadania włosów i stymulacja wzrostu
- wzrost metabolizmu i stopnia dotlenienia

Poprawa własności estetycznych
- poprawa miękkości włosów, witalności, rozczesywania, elastyczności i wyglądu

Poprawa skóry głowy
- skóra jest bardziej zdrowa
- wydzielanie łoju jest znormalizowane
- zmniejszenie łupieżu i swędzenia

_____________________________
1 Zawiera TRICHOGEN® VEG LS 8960 - efektywny składnik aktywny zapobiegający wypadaniu włosów i kondycjoner; ekstrakty z chmielu, łopianu i żeń-szenia połączone z witaminami

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image