Layout
Facebook
Zamów prezent!!!
11.01.11

Dla naszych Klientów E-sklep przygotowaliśmy niespodziankę: EXTRA PAKIECIK NA ŻYCZENIE.

  1. zakupione w naszym E-sklepie wybrane produkty z serii PROVIT: serum jedwabne, jedwab w płynie, maska regenerująca z jedwabiem i guma do formowania włosów premiujemy lepszą ceną i opakowaniem ozdobnym. 
  2. do zamówionych artykułów Klient otrzymuje wysyłkę w opakowaniu ozdobnym, nie ponosząc za nie żadnych dodatkowych opłat. Zamawiając opcję EXTRA PAKIECIK NA ŻYCZENIE, jako adres odbiorcy można wpisać adres osoby obdarowywanej, można też dołączyć krótką notatkę z logo firmy np życzenia imieninowe…
  3. aby zamówić EXTRA PAKIECIK NA ŻYCZENIE  podczas składania zamówienia należy w oknie Dodatkowe informacje wpisać tekst: EXTRA PAKIECIK NA ŻYCZENIE z ewentualnym tekstem dla osoby obdarowanej lub z krótką notatką np. życzenia imieninowe… (tekst jaki powinien znaleźć się w opakowaniu)

Przy specjalnych dodatkowych oczekiwaniach dzwoń:
59 84204009 dział marketingu Krystyna Dobosz 603507873

Cena za EXTRA PAKIECIK NA ŻYCZENIE: 15,98 netto; 19,50 brutto

Promowane produkty z serii PROVIT wchodzące w EXTRA PAKIECIK NA ŻYCZENIE:

Jedwab w płynie

Aktywny naturalny Jedwab w płynie przeznaczony jest do włosów przede wszystkim suchych, matowych i trudnych do ułożenia. Dzięki szczególnie cennym składnikom w tym wyjątkowym aminokwasom (serycyna i fibroina) regeneruje włosy zarówno na powierzchni jak i wewnątrz ich struktury. Włosy są mocniejsze, lepiej wygładzone i łatwiejsze do ułożenia, nie „puszą” się i nie elektryzują.

Maska regenerująca z jedwabiem

Intensywnie regenerująca maska zawierająca naturalne proteiny jedwabiu.

Proteiny jedwabiu oraz wyselekcjonowane substancje pomocnicze otulają włos ochronną warstwą. Skutecznie odbudowują jego strukturę zapewniając długotrwałą ochronę koloru. Pomagają utrzymać elastyczność i wytrzymałość nadając jednocześnie jedwabisty połysk. Użycie maski przywraca suchym i matowym włosom zdrowy wygląd, połysk i sprężystość. Regularne stosowanie chroni włosy przed utratą koloru oraz skutkami chemii fryzjerskiej i wysokiej temperatury.

Serum jedwabne

PROVIT SERUM JEDWABNE do włosów to kombinacja skondensowanych, naturalnych  protein jedwabiu, witaminy B5 oraz polimerów krzemowych. Unikalny dobór składników sprawia, że serum scala rozdwojone końcówki włosów, wygładza je i nadaje niesamowity połysk. Działa również odżywczo na włosy tuż u ich nasady. W efekcie włosy są lśniące, sprężyste i delikatne w dotyku. Dodatkowym atutem serum jest także to, że włosy łatwo się rozczesują i lśnią pełnym blaskiem.

Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, skutkami chemii fryzjerskiej i zanieczyszczeniami środowiska zapewniając magiczny i naturalny blask włosom oraz niesamowitą miękkość w dotyku!!!

Guma do formowania włosów

Guma do formowania włosów PROVIT to nowoczesny i skuteczny w działaniu sposób na nawet najbardziej ekspresyjną stylizację włosów. Guma ujarzmia także najbardziej niesforne kosmyki i pozwala cieszyć się ułożoną dowolnie fryzują przez dłuuugi czas. Twórz, formuj, układaj - zrób z włosami to, co chcesz.

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image