Layout
Facebook
Zapraszamy na targi PGD
17.02.16

Informujemy, iż w dniu czwartego marca uczestniczymy w targach branżowych organizowanych przez Polską Grupę Kosmetyczną.

Impreza targowa jest organizowana przez małopolski oddział firmy. Miejsce wydarzenia to bardzo uroczy Folwark Zalesie, Gajów  150 / Wieliczka.

Południe Polski jest tradycyjnie miejscem gdzie nasze kosmetyki cieszą się dużą popularnością. Targi stanowią idealną okazję do osobistych spotkań i rozmów z osobami prowadzącymi punkty detaliczne. Jak zawsze z okazji takich wydarzeń przygotowaliśmy szeroką ofertę zakupu naszych kosmetyków na bardzo promocyjnych warunkach. Równocześnie zostanie zaprezentowana cała nasza gama produktowa łącznie z nowościami: Face Oil i Anti-Age Oil z serii Loton Spa&Beauty, który zdążyły już zebrać bardzo pozytywne opinie i są prawdziwym hitem np. na Węgrzech.

Polska Grupa Kosmetyczna jest naszym partnerem w biznesie od ponad 20 lat. To historia bardzo udanych wzajemnych kontaktów. Wszystkie oddziały firmy posiadają w ciągłej ofercie nasze główne produkty w konkurencyjnych cenach. Regularnie uczestniczymy w wydarzeniach promocyjnych organizowanych przez PGD, które charakteryzują się zawsze profesjonalnym przygotowaniem. Jesteśmy przekonani, że również tak będzie tym razem.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko do Folwarku Zalesie w dniu czwartego marca.

« Wróć do aktualności

O nas
Łączymy nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału.
Private Label
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach produkcji Private Label.
Dystrybucja
mapNasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Zapoznaj się z siecią dystrybucji produktów Loton®.
CKU Certyfikat Rzetelnej Firmy CKU Nasze nagrody Dofinansowanie z Unii Europejskiej
Unia Europejska

Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image Preloaded image