Dlaczego nas wybierają

Loton Cosmetics to nowoczesna, dynamicznie rozwijającą się firma, rozpoznawalna na rynkach europejskich, która w swoim portfolio ma ponad 80 produktów tworzonych z najwyższej jakości surowców. Idea przyświecająca naszej działalności od ponad 60 lat to łączenie tradycji z nowoczesnością, w oparciu o szacunek do natury.

Wieloletnie doświadczenie

Korzystając z wieloletnich doświadczeń specjalistów w dziedzinie technologii kosmetycznej, tworzymy dla Państwa wyjątkowe formulacje, bazujące na naturalnych składnikach, których skuteczność działania potwierdzają liczne badania laboratoryjne oraz certyfikaty jakości.

Tradycja

Loton Cosmetics to także szacunek do tradycji, do mądrości przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo kosmetyki do stylizacji włosów oparte na wyjątkowej, niezmienionej w swym składzie od ponad pół wieku, opatentowanej formule naturalnych wyciągów proteinowych. Ta unikatowa receptura zapewniła firmie Loton pozycję trend-lansera lat siedemdziesiątych.

Loton dziś

A dziś Loton to już klasyka, marka będąca gwarantem najwyższej jakości i dowodem zaufania kolejnych pokoleń z którego jesteśmy dumni i za które dziękujemy.

Produkty flagowe

Loton 2 i Loton 4 – kultowe produkty lat 60. Pierwsze polskie naturalne kosmetyki do stylizacji włosów. Hit sprzedażowy powojennej Polski. Doceniane z uwagi na wyjątkowe wartości użytkowe, uznawane za jedyne w swoim rodzaju. Kochały je nasze babcie, mamy i ku naszej dumie, po dziś dzień cieszą się Państwa niesłabnącym zainteresowaniem. Dlatego nic w nich nie zmieniamy. Stara sprawdzona receptura, bazująca na naturalnych wyciągach białkowych, stosowanych w miejsce powszechnie używanych polimerów chemicznych po dziś dzień stanowi sekret naszej firmy. Dzielimy się nim z Państwem, co roku dostarczając na polski rynek około miliona sztuk każdego z tych wyjątkowych produktów.

LOTON 2

płyn do układania włosów – ułatwia stylizację, definiuje skręt i przedłuża trwałość fryzury, Jednocześnie dzięki naturalnym wyciągom proteinowym, wzmacnia i regeneruje włosy, nadając im elastyczność i lśniący, piękny wygląd.

LOTON 4

pierwszy w Polsce lakier z naturalnym, proteinowym czynnikiem utrwalającym. Doskonały do kształtowania, układania i wykończenia stylizacji. Utrwala i regeneruje dając nieskończone możliwości ułożenia nawet najbardziej finezyjnej fryzury.

LOTON 5

Płyn do pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Produkt stanowi idealne wsparcie w walce z problemem przetłuszczających się włosów. Pomaga skórze głowy odzyskać balans – reguluje pracę gruczołów i wydzielanie sebum. Wzmacnia i nawilża włosy. Ułatwia również ułożenie fryzury dodając jej objętości i lekkości.

Od 1957 roku.

Jesteśmy pierwszą firmą w powojennej Polsce, która powstała by specjalizować się w kosmetyce do stylizacji i pielęgnacji włosów. Idee przyświecające naszej działalności od ponad 60 lat pozostają niezmienne: łączenie tradycji z nowoczesnością, adaptowanie innowacyjnych rozwiązań w służbie kosmetologii, w oparciu o szacunek do natury.